O Nas

Aktualności na bieżąco można obserwować oraz polubić naszą stronę na FB MenuPolskie.pl nawigacji | Facebook

Witamy Państwa na stronie 'Menu Polskie' poświęconej nawigacji GPS, elektronice samochodowej. Służymy pełnym zakresem usług związanych ze spolszczeniem i aktualizacją oprogramowania w nawigacjach fabrycznych, konwersją pojazdów sprowadzonych z USA / KANADA na rynek europejski (polskie menu, lektor polski, mapa EUROPY, zmiana fal radiowych na parzyste - pełen zakres częstotliwości europejskich dla pojazdów marki AUDI, BMW, MERCEDES, VW, FORD, JEEP, DODGE, LAND ROVER, MAZDA, MINI, PORSCHE, VOLVO i inne wymienione na stronie)  wszystko po to, aby ułatwić i uprzyjemnić Państwu podróżowanie! Dojeżdżamy do klientów na miejsce, na terenie całego kraju, współpracujemy także z warsztatami z całej Polski.

Naszym najważniejszym kryterium jakości jest zadowolenie klientów, posiadamy kilkanaście tysięcy zadowolonych klientów, ponad 12 lat doświadczenia w branży.

W dzisiejszych czasach gdy każdy chce dotrzeć do celu jak najszybciej, nawigacja samochodowa jest wręcz niezbędna, gdyż umożliwia: wybór najkrótszej i najszybszej drogi, powiadamia nas o korkach i ułatwia je ominąć, a przede wszystkim pozwala dotrzeć pod wskazany adres bez błądzenia. Dlatego korzystanie z naszych usług Navi-gacyjnych to bardzo mądry wybór.

Dojazd do klienta
na terenie całego kraju!

Jesteśmy w całej POLSCE +48 504 384 405